Jestem coachem oraz dietetykiem.

Ukończyłam studia na kierunku Coaching na WSB w Bydgoszczy pod kierunkiem dr. Joanny Rajang.

Coaching to

proces, a jego celem jest zmiana i działanie. Proces, który daje wgląd w siebie, wydobywa Twój potencjał, pomaga Ci pokonać przekonania, które ograniczają Cię w drodze do sukcesu.

Wszystko czego potrzebujesz, aby osiągnąć cel jest w Tobie,

a ja jestem aby Ci pomóc w zdobyciu tego, czego pragniesz, bez mówienia jak i robienia tego za Ciebie.

Jako coach prowadzę Cię przez ten proces korzystając z umiejętności stawiania pytań, takich pytań dzięki którym zmobilizujesz się do działania, zwiększysz swoją świadomość i odkryjesz nowe możliwości. Oparciem będą twoje zasoby i osobiste doświadczenia.

Zatem

jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, jednak nie do końca wiesz co to jest, a masz poczucie że "coś" ogranicza Cię działaniu, czy realizacji celów osobistych i zawodowych.

Stoisz w obliczu zmiany, konfliktu wewnętrznego, czy też ważnego wyboru

Zapraszam - Spotkajmy się !

Coaching nie jest procesem łatwym i przyjemnym, jednak przy zaangażowaniu moim i twoim jednocześnie, jest skuteczny.

Z zamiłowania do zdrowego trybu życia postanowiłam poszerzyć swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania i ukończyłam Akademie Dietetyki w Łodzi oraz liczne szkolenia m.in. Kompendium przygotowane przez Jacka Bilczyńskiego.

Wykorzystuję coaching w pracy dietetyka abyś schudł i zmienił styl odżywiania na taki, który zostanie z Tobą na lata i będzie dla Ciebie satysfakcjonujący. Gdy funkcjonujesz „od diety do diety”, a efekty są krótkotrwałe tu też może być pomocny coaching,który może odkryć co stoi na przeszkodzie.

Ukończyłam także Kurs Asertywności i każdego dnia wykorzystuje zdobytą wiedzę zarówno w pracy jak i w życiu osobistym.

Prywatnie

uwielbiam czytać książki i ćwiczyć pilates.